Pomozte nákupy DIVOKÝM ZVÍŘATŮM zachránit život

Vybráno: 2 122 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Pomáhejme společně svými nákupy zachránit divoká zvířata od jejich nemilého konce. Stačí si na ně vzpomenout před Vaším dalším nákupem. Vybrané částky budou postupně zasílány jednotlivým organizacím.

Přispějte procenty z nákupu v 354 obchodech

Zaplatíte pouze cenu objednaného zboží. Nezaplatíte ani korunu navíc

Organizace

Save-Elephants - Záchrana slonů v českých rukou

Pytláky těžce zkoušení sloni v Čadu a Kamerunu potřebují spojence. Spojence z řad místních obyvatel, zejména těch na vesnicích, kteří jsou jim bezprostředními sousedy. Venkovská populace, která bude slonům fandit a bude je považovat za součást svého života, tradic i živobytí, může být tou nejefektivnější protipytláckou strategií. Spolu s včelami, které slony dokáží proti pytlákům uchránit.

Save-Elephants - Záchrana slonů v českých rukou

Aktuality

Film "Zde jsou sloni": Příběh osmý až patnáctý

Úchvatná dobrodružná výprava třineckého rodáka do africké divočiny. Snímek nabízí velmi exkluzivní náhled na problematiku spojenou s vyhlazováním slonů za účelem byznysu se slonovinou. Na první pohled se zdá být boj proti chladnokrevným pytlákům ztracen. Arthur F. Sniegon se však rozhodl postavit těmto zločincům. Stovky kilometrů se brodí blátem, pouští, vodou nebo pralesem, aby zachraňoval nevinné tvory naší úžasné planety.

Film "Zde jsou sloni": Příběh sedmý - Žít a zemřít v Zakouma

Národní park Zakouma v Čadu je dnes díky profesionální ochraně ze strany African Parks rájem pro savanové druhy v Čadu. Ještě před deseti lety tomu ale bylo úplně jinak. Podívejte se v dalším příběhu filmu Zde jsou sloni na lidi, kteří tamní přírodu chrání. A v období sucha se tam zajeďte podívat sami!

Film "Zde jsou sloni": Příběh šestý - Slůně Max

Šestý příběh filmu „Zde jsou sloni“ přináší svědectví o monstrózním masakru téměř stovky savanových slonů v Čadu a také o záchranné akci na pomoc slonímu sirotkovi.

Příspěvky na tento projekt

34,87 Kč za nákup na Feedo.cz
Kateřina F.
před 15 dny
46,36 Kč za nákup na Kiwi.com
Erika K.
před měsícem
59,6 Kč za nákup na Hervis.cz
Erika K.
před měsícem
6,59 Kč za nákup na Funbaby.cz
Zákazník
před 2 měsíci
21,86 Kč za nákup na Feedo.cz
Kateřina F.
před 2 měsíci