Jak Nákupem.cz funguje?


1

Vyberte projekt

který chcete podpořit. Přispějte na dobrou věc až 15% z ceny nákupu na eshopech.

2

Vyberte eshop

kde chcete nakoupit. Proklikněte se na eshop a nakupte jak jste zvyklí.

3

Podpořili jste dobrou věc

Část marže eshopu pošleme na projekt, který jste se rozhodli podpořit.

NEBO si aktivujte doplněk do prohlížeče, který vás chytře upozorní ve kterém obchodě můžete dělat dobré skutky


Přidat doplněk

do prohlížeče Google Chrome

Přidat doplněk

do prohlížeče Mozilla Firefox

Díky Nákupem.cz můžete přispět na dobrou věc až 15 % z celkové ceny běžného nákupu, aniž byste za nákup zaplatili cokoliv navíc. K podpoření vámi vybraného projektu není potřebná registrace , ale pokud se zaregistrujete, tak budeme vědět komu za příspěvek poděkovat. Následně si z více než 500 obchodů vyberete ten, kde chcete nakoupit. Proklikem z Nákupem.cz se dostanete na stránky obchodu a nakoupíte. Díky prokliku obchodník rozpozná, že jsme vás do jeho obchodu dovedli právě my. Za tuto službu nám zašle odměnu, kterou připíšeme na účet projektu, kterou jste si vybrali. A to je celé. Žádné háčky u nás nehledejte. Pomáhat s Nákupem.cz není nijak složité!


Jak přispět Nákupem na dobrou věc?

 1. Vyberete si projekt, který chcete podpořit.
 2. Vybráno? Skvělé. Teď si na stejné stránce vyberte eshop, na kterém chcete nakoupit.
 3. Prokliknete se na eshop a nakupte co potřebujete a jak jste zvyklí.
 4. Hotovo. O zbytek se postaráme my. S eshopem, kde jste právě nakoupili, domluvíme, aby část peněz z jeho marže šla na projekt, který jste vybrali, že chcete podpořit.
 5. Právě jste běžným nákupem na internetu podpořili dobrou věc a nestálo vás to nic navíc. Díky za to, že pomáháte. Máte zlaté srdce!

NEBO


Přidat doplněk

do prohlížeče Google Chrome

Přidat doplněk

do prohlížeče Mozilla Firefox

Obecná doporučení

Přečtěte si tipy pro nákup na portálu Nákupem.cz a nenechte se ničím překvapit. Pokud vám něco nebude jasné nebo máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se rychle nazpět.

1. Slevové kupóny, propagační kódy

 • Pro získání příspěvku pro dobrou věc vždy používejte pouze kupóny a kódy z Nákupem.cz. Pokud při nákupu využijete slevové kupóny nebo propagační kódy, které nejsou z našich stránek, příspěvek se nemusí připsat.

2. Nákup neodkládejte

 • Nákup proveďte co nejdříve. Ideálně do 1 hodiny od prokliku přes Nákupem.cz do obchodu. Pokud se chcete vrátit k nákupu, který začal před delší dobou, doporučujeme provést nové přesměrování do obchodu ze stránek Nákupem.cz.

3. Pro nákupy doporučujeme používat počítač

 • Pokud to je možné, při objednávce použijte počítač. Objednávky provedené přes mobilní telefon se v některých případech nezaznamenají správně a příspěvek se nemusí připsat.

4. Nepoužívejte anonymní okno

 • Pro své nákupy nevyužívejte anonymní režim prohlížeče (někdy také “Incognito window”). V tomto režimu prohlížeč nepoužívá cookies ani jiné systémy pro zaznamenání návštěvy. Také doporučujeme během nákupu neotevírat žádné jiné stránky.

5. Způsob platby a doručení zboží

 • Způsob platby a doručení zboží zvolte podle vašich preferencí, funkčnost pro připsání příspěvku nebude ovlivněna.

6. Kreditní karta s cashbackem

 • Využíváte cashback na své kreditní kartě? Potom získáte cashback ze své kreditní karty a zároveň přispějete přes Nákupem.cz :o)

7. Akce a slevy na stránkách obchodů

 • Přicházíte na stránky obchodu, kde právě probíhají mimořádné akce? Také v tomto případě získáte příspěvek pro kampaň z ceny nákupu! Příspěvek se počítá i z ceny akčního a zlevněného zboží.

8. Specifické podmínky obchodů

 • Zpravidla se Příspěvky počítají z celé nabídky obchodu. Pouze výjimečně obchody nabízí Příspěvky jen na vybrané produkty.

9. Nákupy provádějte jen online

 • Nákupem.cz funguje pouze pro online objednávky. Pokud svoji objednávku dokončíte telefonicky, osobně nebo jiným podobným způsobem, Příspěvek se nejspíš nepřipíše.

10. Rozšíření třetích stran

 • Funkčnost Nákupem.cz mohou ovlivnit rozšíření prohlížečů třetích stran, která blokují zobrazování reklam, nejčastěji tzv. Adblock. Při svých nákupech si prosím vypněte blokování reklamy ve svém prohlížeči.

11. Jak se Příspěvek vypočítává

 • Hodnota příspěvku se počítá z ceny zboží bez DPH po odečtení všech slev a benefitů, bez ceny dopravy a platby.

12. Kdy dostanou zvířátka peníze?

 • Po vaší objednávce trvá cca 75 dní, než se k nám peníze dostanou. Poté po vybrání zajímavé částky je pošleme souhrnnně vybraným organizacím.


Dodržováním výše uvedených pravidel zvýšíte rychlost a spolehlivost připsání Příspěvků z vašich nákupů. Úspěšnost připsání příspěvků je vysoká, dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se příspěvek nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Pokud se příspěvek nepřipíše, napište nám na info@nakupem.cz