Ronny a jeho cesta za štěstím

11.11.2018
Jestli pak znáte Ronnyho a jeho více jak dvouletou cestu mezi dočaskami a nepovedenými adopcemi?

Ronny se jako půlroční štěně dostal 30.12.2015 do péče spolku Pes nejvěrnější přítel z.s., od sociálně slabých spoluobčanů z velmi nevhodných podmínek. Byl velmi zanedbaný a silně podvyživený. První měsíce byl veliký problém docílit toho, aby Ronny začal přibývat na váze, Ať snědl jakékoliv množství, stále vypadal jak z koncentráku. Ronny nikdy nezažil žádnou výchovu a tak to bylo takové nevycválané štěně, které potřebovalo pevnou ruku.

V roce 2016 našel domov, ze kterého se však během velmi krátké doby vrátil zpět do péče spolku. Byl podvyživený a apatický.

O několik měsíců později byl po druhé adoptovaný. Ronny se měl dobře, ale po několika měsících se změnila rodinná situace a Ronny musel opět zpátky do naší péče. Protože se vrátil opravdu téměř ze dne na den, tak ho do krátkodobé dočasky vzala Lenka Hartmanová. Lenka s Ronnym více jak dva měsíce hodně pracovala, chodila s ním na cvičák a jezdili na výlety. Moc děkujeme Lence s rodinou za dočasku. 

V květnu se ho do dočasky ujala Keny Ruklová a zde konečně našel svoje štěstí na pořád. Z dočasky Keny a Ronnyho se velmi brzy stala nerozlučná dvojka. Někdy je ta cesta za štěstím dlouhá a trnitá, ale v tomto případě se Ronnýskovi rozhodně vyplatila. Ronny má dnes úžasnou milující rodinu, je vyrovnaný a šťastný. Užívá si života, péče a lásky.

Keny začala s Ronnym dělat mnoho psích aktivit a sportů a mimo jiné, nedávno složil canisterapeutické zkoušky. Dnes je Ronny ten, který pomáhá lidem získat úsměv na tváři a radost.

Děkujeme Keny Ruklová s rodinou za adopci Ronnyho a přejeme už jen hodně štěstí a mnoho krásných společných let. 

Nekupujte. Adoptujte!

TIP: Aktivujte si doplněk do prohlížeče a dělejte dobrý skutek každým Nákupem!

Přispějte ZDARMA každým Nákupem v oblíbených obchodech na PEJSKY v útulcích, ať mají plná bříška a veterinární péči než si najdou nové páníčky.

Aktivujte si doplněk do prohlížeče, který bude dobré skutky hlídat za vás :o)

Děkujeme

Přispějte nákupem PSŮM v útulcích

Vybráno: 3 688 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Starší

Zanedbaný Coudy: Ze špinavého kotce k novým páníčkům

Máte rádi příběhy se šťastným koncem 🐾 ? Tak si přečtěte příběh Coudýska 🐶