Ovečka z rezidence bude na Farmě Naděje

8.8.2018
Z Prahy do Dobrovítova přibyla neplánovaně další zachráněná bytůstka ❤️

Proč neplánovaně? Protože jsme holčičku včetně koťátek měli vést do azylu Život bez krutosti, ale osud to zase nějak zamíchal Měli jsme být dnes jen převozníky, ale když jsme k pánovi bez domova přijeli, ovečku se nedařilo 4 hodiny chytit a už jsme to pomalu vzdávali, že jedeme zpátky, když se nakonec zadařilo. Celou tu dobu jsme s pánem vymýšleli strategie odchytu a povídali si. Tato ovečka, které pán říkal Ovečka se musela dlouho toulat, než v lesích narazila na lidského parťáka, který se stal jejím kamarádem a “domovem”. Bohužel se pán nacházel blízko bohatých rezidencí, kde si majitelé ovečky všimli, a když pán na noc chodil za živobytím, hrozilo, že ji chytí a zabijí Pán je nejen nemocný, ale ještě se mu kvůli ovečce objevil atopický exzém, takže nemohl často dýchat a po celém těle se mu dělá vyrážka. Bylo smutné vidět, jak má ovečka svého pána ráda, ale nemůže s ním být. Tento pán nemá nic, a přesto se i s tím málem podělil s ovečkou a kočičkami, kterým kupoval alespoň ty nejlevnější granule, protože na víc neměl… a 30 metrů od jeho “domova” se nachází mnohamilioné domy a byty… jak se tohle mohlo stát “normálním”? Pánovi budeme určitě v budoucnu pomáhat, má moc dobré srdce přes svůj smutný osud a Ovečku u nás čeká ten NEJ domov a spousta lásky. I ty 4 hodiny nám stačily, aby nás tento příběh dostal a zaryl se nám pod kůži. Když se nepodařilo odchytit kočičky, a po tak dlouhé době jsme konečně naložili Ovečku, tak nějak již bylo jasné, že jede vlastně s náma domů do Dobrovítova. (zdroj)


Přispějte ZDARMA každým Nákupem v oblíbených obchodech na Farmu Naděje, ať mohou lepší život dopřát i dalším zvířátkům.

Aktivujte si doplněk do prohlížeče, který bude dobré skutky hlídat za vás !

Zachráněná zvířátka děkují 2764.png1f43d.png1f411.png1f410.png1f437.png1f404.png1f416.png1f436.png1f430.png1f43e.png

Přispějte nákupem FARMÁM zachraňujícím zvířátka

Vybráno: 3 743 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Starší

Mrkněte, jak si zvířátka užívají pohodu pod novou pergolou

Naše provizorní pergola se bohužel návalem větru a deště před nedávnem utrhla a tak jsme museli přijít na nové řešení.

Z polívky do výběhu. Na Farmě Naděje žijí dobrovolníci v jurtě a zachraňují zvířata z jatek

„Když ubližujeme zvířatům, ubližujeme někomu slabšímu, bezbrannějšímu, proto jsem se rozhodla jim pomáhat.“ Marie spoluzaložila Farmu Naděje, kde zachraňuje hlavně hospodářská zvířata, která by jinak nejspíš skončila na jatkách.

Dewii a její den na Farmě Naděje

Youtuberka Dewii si prožila den na Farmě Naděje, mrkněte na její video :)

Novější

Malá Luna září na Farmě Naděje

Zářijové noci jsme byli požádáni o pomoc pro kůzlátko, kterému před 5 týdny umřela maminka, celou dobu nepilo mlíčko, je podvyživené, v pusince má nějaký výrůstek, nafouknuté bříško a je plné klíšťat a všenek. Příští tři dny budou kritické, myslete na holčičku, ať to zvládne, pádíme domů z daleka, ozveme se až dorazíme…