Film "Zde jsou sloni": Příběh čtvrtý - Lov

19.7.2018
Pytláky je nutno chytit při činu za účasti místní policie, která i tak může být podplacená.

Hra na kočku a myš(i) se smrtí. Arthur a mezinárodní překupníci se slonovinou, kteří si ještě na těchto fotkách užívali pár dnů svobody (2013). Na základě důkazů o jejich zapojení do masového vybíjení pralesních slonů v konžsko-kamerunském pohraničí se je podařilo zatknout a dostat za mříže před Arthurovou kamerou. Operaci zastřešovala a následně právnicky podporovala organizace LAGA (EAGLE Network) v Kamerunu.


Přispějte ZDARMA každým Nákupem v oblíbených obchodech a pomozme společně zachránit slony v Africe s organizací Save-Elephants. Aktivujte si doplněk do prohlížeče, který bude dobré skutky hlídat za vás !

<< Předchozí část filmu || Další část filmu >>


Přispějte ZDARMA každým Nákupem v oblíbených obchodech a pomozme společně zachránit slony v Africe s organizací Save-Elephants.

Aktivujte si doplněk do prohlížeče, který bude dobré skutky hlídat za vás !

Žijící sloni vřele děkují

Pomozte nákupy DIVOKÝM ZVÍŘATŮM zachránit život

Vybráno: 1 937 Kč
Cíl: 100 000 Kč

Starší

Film "Zde jsou sloni": Příběh třetí - Na pochodu

Proč strážci parku v pralese pálí tábory a jak přišel Arthur k těmto sloním klům?

Film "Zde jsou sloni": Příběh druhý - Živý prales Odzala

Zážitky se slony a další divočinou v národním parku Odzala-Kokoua v Kongu, očima a objektivem Arthura, jsou směsicí rajských dojmů a momentů s krutou realitou přetrvávajícího pytláctví.

Film "Zde jsou sloni": Příběh první – Blátem Srdcem Afriky

V minulých dvou týdnech, během deseti premiérových promítání po celém Česku-Slovensku, vidělo náš film Zde jsou sloni přes 1000 lidí. Nyní se Arthurův film po jednotlivých kapitolách i s anglickými titulky začne pravidelně zjevovat na internetu a doufáme, že osloví další tisíce lidí, kterým není lhostejné, co se v Africe s přírodou právě teď děje.

Novější

Film "Zde jsou sloni": Příběh pátý - Na sever!

Jak vypadá venkov Středoafrické republiky - země, o jejíž existenci většina lidí ani neví?

Film "Zde jsou sloni": Příběh šestý - Slůně Max

Šestý příběh filmu „Zde jsou sloni“ přináší svědectví o monstrózním masakru téměř stovky savanových slonů v Čadu a také o záchranné akci na pomoc slonímu sirotkovi.

Film "Zde jsou sloni": Příběh sedmý - Žít a zemřít v Zakouma

Národní park Zakouma v Čadu je dnes díky profesionální ochraně ze strany African Parks rájem pro savanové druhy v Čadu. Ještě před deseti lety tomu ale bylo úplně jinak. Podívejte se v dalším příběhu filmu Zde jsou sloni na lidi, kteří tamní přírodu chrání. A v období sucha se tam zajeďte podívat sami!